Słomki wielokrotnego użytku

Kupuj wg kategorii

Bestsellery

Nowości

Pajlo – słomki wielokrotnego użytku w wielu wariantach

W naszej ofercie znajdą Państwo niezwykle szeroki asortyment słomek wielorazowych, wytworzonych ze szkła lub wysokiej jakości stali nierdzewnej. Oprócz samego materiału wykonania nasze produkty mogą różnić się od siebie również:

Czytaj więcej
 •  kształtem i rozmiarem – proponujemy Państwu słomki stworzone w kilku niejednolitych wariantach: zakrzywione, proste oraz proste i zakrzywione o poszerzonej średnicy (idealne do gęstych napojów, takich jak shake’i, koktajle czy smoothie),
 • kolorystyką – możliwe barwy to m.in. odcień klasycznej stali, szampański (golden rose), złoty, czarny, niebieski, zielony, fioletowy oraz tęczowy, będący połączeniem kilku przechodzących przez siebie kolorów w ramach jednej słomki wielorazowego użytku,
 • dodatkowymi akcesoriami, takimi jak np. estetyczne ustniki ułatwiające rozróżnienie poszczególnych słomek, w formie silikonowych nakładek (ustniki występują w jednym z 8 kolorów: różowym, błękitnym, zielonym, żółtym, niebieskim, fioletowym, czerwonym lub pomarańczowym).

Oferowane przez naszą firmę słomki wielorazowe są ponadto dostępne w zróżnicowanych zestawach, obejmujących od 3 do 8 słomek w rozmaitych konfiguracjach, w postaci np. kompletów samych słomek prostych, samych zakrzywionych czy też mixów składających się z kilku słomek różnego rodzaju.

Jeśli chodzi o zestawy słomek wielokrotnego użytku, warto wspomnieć również o tym, że część z nich została wzbogacona o akcesoria dodatkowe, takie jak wspomniane wcześniej silikonowe ustniki, specjalne szczoteczki ułatwiające czyszczenie słomek od wewnątrz lub atrakcyjne wizualnie i chroniące przed zabrudzeniami podczas transportu welurowe woreczki ze sznurkiem. Gwarantujemy, że tak duża różnorodność asortymentowa pozwoli Państwu bez większych problemów dobrać komplet produktów precyzyjnie dopasowany do potrzeb.

Dlaczego warto stosować słomki wielorazowe?

Podstawową korzyścią wynikającą ze stosowania słomki wielorazowego użytku jest oczywiście troska o środowisko naturalne. Zastąpienie nią plastikowych, jednorazowych odpowiedników w istotnym stopniu wpływa na ekologię, redukując ilość śmieci generowanych w ramach gospodarstwa domowego lub restauracji.

Zgodnie z obecnymi szacunkami, tylko w naszym kraju zużywa się przeszło 3 miliony jednorazowych słomek dziennie. W skali całej Europy jest to już z kolei ponad 100 milionów na dobę, co daje około 36 miliardów słomek wyrzucanych w ciągu roku. Należy mieć przy tym świadomość, że problem ten dotyczy przecież przedmiotu, który służy nam tylko kilka chwil i bez którego z łatwością moglibyśmy się obejść, przy użyciu właśnie słomki wielorazowej.

Problem nie wydaje się zatem trudny do zlikwidowania, pod warunkiem przyjęcia odpowiedniej postawy ze strony nas samych. Efekty obecnego stanu rzeczy mogą być katastrofalne nie tylko dla szerokorozumianego ekosystemu, ale również dla ludzkiego zdrowia. Pomijając nawet problem wynikający z konieczności składowania całej masy odpadów i poddawania ich recyklingowi, wciąż pozostaje kwestia tego, że duża część zużytych tworzyw sztucznych trafia do oceanów, mórz, jezior i rzek. Tam plastikowe śmieci - podczas powolnego i toksycznego procesu rozkładu - zatruwają wodę, która w późniejszym etapie dostaje się również do ludzkiego organizmu, tworząc poważną przyczynę wielu obecnie występujących chorób cywilizacyjnych.

Najważniejsze zalety naszych słomek wielokrotnego użytku

Do kluczowych zalet słomek należy zaliczyć przede wszystkim:

 • ekologiczność,
 • lekką, ale bardzo wytrzymałą konstrukcję, dzięki której możliwy jest wielokrotny użytek,
 • niewielkie rozmiary, umożliwiające zabranie ich ze sobą wszędzie,
 • łatwość czyszczenia – w zmywarce lub ręcznie przy użyciu specjalnych szczoteczek, załączanych do zestawów.
 • atrakcyjny wygląd, przyciągający wzrok i pozwalający efektownie udekorować każdy przyrządzony napój,
 • precyzyjne i staranne wykończenie, dzięki któremu słomki są perfekcyjnie gładkie i przyjemne dla skóry dłoni oraz ust,
 • estetyczne opakowania,
 • bezpieczeństwo stosowania, potwierdzone poprzez certyfikat międzynarodowej Agencja Żywności i Leków FDA oraz fakt dopuszczenia ich do kontaktu z żywnością przez sanepid,
 • bardzo wysoką jakość materiałów wykorzystywanych do ich produkcji – stal nierdzewna 304 lub szkło borokrzemowe, o wzmocnionej odporności na gwałtowne wahania temperatur oraz o podwyższonej ochronie przed tłuczeniem.

Jeśli chodzi o ten ostatni czynnik, warto dodatkowo zaznaczyć, że dobry gatunkowo materiał wykonania proponowanych przez naszą firmę słomek wielokrotnego użytku przyczynia się także do tego, że nie przejmują, ani nie zmieniają one zapachów i smaków napojów, z którymi mają kontakt. Dzięki temu zawsze będą Państwo mogli cieszyć się czystym, w żaden sposób niezaburzonym smakiem swoich ulubionych soków i koktajli.

Słomki wielokrotnego użytku od Pajlo – rozwiązanie dobre na każdą okazję

Słomki proponowane przez Pajlo to produkt, który świetnie sprawdzi się nie tylko w domu lub w mieszkaniu, ale również jako wyposażenie restauracji, kawiarni, klubu czy jakiegokolwiek innego lokalu gastronomicznego. Pozwolą zrezygnować ze stosowania słomek jednorazowych w takich miejscach. Ich dodatkową zaletą będzie zatem oszczędność wynikająca z braku konieczności regularnego dokupowania jednorazowych odpowiedników. Ponadto będą one także świadectwem troski Państwa przedsiębiorstwa o ekologię, co w dobie wielu obecnie występujących problemów globalnych stanowić będzie świetną reklamę.

Nasze słomki można również wykorzystać w formie pomysłowego prezentu dla bliskich. Z jednej strony zagwarantują Państwo oryginalny, ładnie prezentujący się na stole gadżet, a z drugiej przyczynią się Państwo do redukcji stopnia zanieczyszczania naszego środowiska.

Zainteresowała Państwa nasza oferta słomek wielorazowych i pozostałych akcesoriów dostępnych w naszym asortymencie? Serdecznie zapraszamy do przeglądania strony internetowej oraz do bezpośredniego kontaktu w przypadku pojawienia się pytań lub chęci uzyskania pomocy.