Bombille do Yerba Mate

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Yerba mate i odpowiednia bombilla to nieodłączny zestaw każdego amatora egzotycznych napojów. Specjalna rurka pozwala w pełni cieszyć się smakiem naparu. W sklepach można znaleźć wiele rodzajów bombilli, ale tylko część z nich jest w stanie spełnić wymagania miłośników pobudzającego napoju – zwłaszcza pod kątem higieniczności i trwałości. Bombilla ze stali nierdzewnej jest najbardziej sprawdzonym rozwiązaniem w tej dziedzinie, dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić ją do naszego asortymentu. Posiada wiele zalet, które z pewnością docenią osoby poszukujące profesjonalnego oprzyrządowania do picia yerby mate.

Czytaj więcej

Produkt na długie lata

Stal nierdzewna wykorzystywana do produkcji rurki do yerby cechuje się znaczą odpornością pod każdym względem. Przede wszystkim bardzo trudno ją uszkodzić. Niegroźne są upadki z dużej wysokości, uderzenia, zadrapania czy wygięcia. Zachowuje swoją pierwotną formę przez bardzo długi czas i to liczony w latach. Tak więc jednorazowa inwestycja gwarantuje wieloletnie użytkowanie rurki do yerby mate. Oczywiście przy zachowaniu podstawowych zasad pielęgnacji, do których należy m.in. staranne i regularne czyszczenie.

Jak sama nazwa wskazuje, stal nierdzewna nie ulega korozji. Można więc z powodzeniem czyścić ją pod zwykłą wodą lub zmieszaną z delikatnym płynem do mycia naczyń. Dostępna u nas rurka do picia yerba mate nadaje się też do mycia w zmywarce! Dodatkową zaletą jest brak reakcji alergicznych. Stal nierdzewna wykazuje się obojętnością chemiczną.

Wygodny w korzystaniu kształt

Najpopularniejszym modelem rurek są bombille łyżeczkowe. Ich nazwa pochodzi od sączka, który kształtem przypomina właśnie łyżeczkę stołową. W odróżnieniu od pierwowzoru posiada jednak sito zrobione z bardzo małych dziurek, które dokładnie filtrują napar. Dzięki temu picie yerby staje się znacznie bardziej komfortowe. Kształt łyżki znajduje także drugie zastosowanie: rurka do yerba mate może posłużyć do wybierania yerby zarówno z opakowania, jak i z pojemnika po wypiciu naparu.

Rurka z pierścieniem

Nasze bombille ze stali nierdzewnej posiadają specjalne pierścienie chłodzące. Odpowiadają one za akumulację temperatury. W przypadku gorącej yerby mate sprawiają, że staje się chłodniejsza, a więc odpowiednia do spożycia. To bardzo przydatne zwłaszcza dla osób z nadwrażliwością termiczną oraz tych, które chcą pić wciąż gorący, ale nieparzący napój.

Przystępna cena oraz dobry wygląd

Dzięki unikalnemu projektowi rurka do yerby prezentuje się bardzo okazale. Dostępna jest w różnych wariantach kolorystycznych: od klasycznego srebrnego, przez zwracający uwagę czarny, aż po np. szampański czy tęczowy. Warto zwrócić uwagę że wszystkie bombille – oprócz najtańszej srebrnej – można zamówić w dokładnie tej samej cenie. To doskonała okazja, aby uzupełnić swój zestaw do picia yerby o estetyczną rurkę.

Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania związane z naszym asortymentem. W tym celu wystarczy skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie. Gwarantujemy profesjonalną obsługę klienta.