Kostki do drinków Whisky Stones

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Oryginalne kostki chłodzące do drinków

Oferujemy wysokiej klasy kostki stalowe do drinków. Sprawdzą się znakomicie w przypadku whisky, wódki oraz innych dowolnych trunków, a także do napojów bezalkoholowych. Zostały wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, a w środku są wypełnione specjalnym żelem chłodzącym, pochłaniającym i na długo utrzymującym niską temperaturę. Doskonale spełniają swoje zadanie, którym jest szybkie i skuteczne schładzanie dowolnych drinków i trunków, bez konieczności rozcieńczania ich. Aby skorzystać z funkcjonalności stalowych kostek, wystarczy umieścić je w zamrażarce na kilka godzin, a następnie wrzucić do szklanki z napojem.

Czytaj więcej

Kostki chłodzące do drinków są wielokrotnego użytku. Cechują się wysoką precyzją wykończenia. Są w pełni higieniczne, a także ekologiczne i bezpieczne dla zdrowia. Nie wpływają na smak napojów, jak również nie rysują szklanek i innych naczyń. Można je nabyć w dwóch wersjach kolorystycznych – dostępne są kostki do drinków srebrne oraz złote.

W zależności od zestawu, kostki są wysyłane w eleganckich welurowych woreczkach albo dedykowanych solidnych opakowaniach z tworzywa sztucznego, które umożliwiają komfortowe i bezpieczne przechowywanie. W niektórych kompletach znajdują się dodatkowe akcesoria, takie jak szczypce z antypoślizgowymi nakładkami.

Dlaczego warto kupić metalowe kostki do drinków?

Zakup stalowych kostek chłodzących do napojów to polecane rozwiązanie ze względów funkcjonalnych, ale i estetycznych. Umożliwiają efektywne i błyskawiczne schłodzenie drinków do pożądanej temperatury. Jest to szczególnie istotne w przypadku alkoholi, które cechują się określonymi wymaganiami dotyczącymi sposobu przechowywania. Przykładem takiego specjału jest whisky, która absolutnie nie może być trzymana w lodówce, ponieważ wpływa to negatywnie na jej smak i aromat. Nie powinna być również spożywana w szklance z kostkami lodu, ponieważ lód zamraża znajdujące się na podniebieniu i języku kubki smakowe. Ponadto dość szybko zaczyna się topić w szklance, co powoduje znaczne rozcieńczenie trunku i tym samym wpływa na jego smak. Z tego względu najlepszym sposobem na obniżenie temperatury drinka są stalowe kostki do whisky.

Wielorazowe kostki metalowe są również znakomitym rozwiązaniem dla osób, którzy starają się żyć jak najbardziej ekologicznie i w zgodzie z naturą. Zamiast stosować specjalne woreczki do lodu, które po zaledwie jednym użyciu nadają się do kosza, zwiększając tym samym już i tak ogromne złoża plastikowych śmieci ogarniających naszą planetę, lepiej jest zanurzyć w drinku chłodne kostki stalowe. Można je wykorzystywać wiele razy, nie tracąc przy tym właściwości produktu, jak i samego napoju.

Metalowe kostki do drinków sprawdzą się także znakomicie jako niepowtarzalny i praktyczny prezent dla bliskich, znajomych lub przyjaciół. Poza tym są one bardzo oryginalnym, stylowym gadżetem, który z pewnością zwróci uwagę wszystkich zaproszonych na domowe przyjęcie, spotkanie lub imprezę gości.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z całością naszej oferty.