Słomki metalowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Wyświetlanie wszystkich wyników: 17

Funkcjonalne eko słomki metalowe

Oferujemy na sprzedaż szeroki wybór słomek metalowych, dostępnych w wielu różnych kolorach (m.in. niebieskim, purpurowym, szampańskim, srebrnym, złotym, czarnym oraz tęczowym) i kształtach. Dzięki temu każdy klient może znaleźć w naszym asortymencie produkt dla siebie. Metalowe słomki do picia są pakowane w pudełka mieszczące od 3 do 8 sztuk. Są lekkie i wygodne w użytkowaniu, a także idealnie gładkie, starannie wykończone i przyjemne w dotyku. W żaden sposób nie wpływają na smak i zapach napojów, w których się znajdują. Nadają się zarówno do ciepłych, jak i zimnych płynów. Nie rdzewieją i nie korodują.

Czytaj więcej

W naszym asortymencie posiadamy eko słomki metalowe o różnych grubościach. Do spożywania napojów o normalnej gęstości, np. soków, wody mineralnej, napojów gazowanych, drinków itp., polecamy słomki o średnicy 6 mm. W przypadku natomiast napojów gęstszych i bardziej skoncentrowanych, np. koktajli czy smoothie, zalecamy wykorzystanie słomek metalowych o średnicy przynajmniej 8 mm. Poza produktami o różnych średnicach, wybierać można także metalowe słomki proste lub zakrzywione.

Słomki metalowe do napojów są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej 304. Jest ona przebadana i w pełni bezpieczna dla zdrowia ludzi, a także dla środowiska. Rurki posiadają międzynarodowy certyfikat FDA poświadczający ich bezpieczeństwo i dopuszczenie do kontaktu z żywnością. Zostały również sprawdzone i zaaprobowane przez Sanepid. Słomki charakteryzują się możliwością wielokrotnego wykorzystania. Można je z powodzeniem czyścić ręcznie lub w zmywarce. Do każdego opakowania dołączamy specjalny czyścik, dzięki któremu utrzymanie rurek w idealnym stanie jest jeszcze łatwiejsze i wygodniejsze.

Nasze rurki są polecane zarówno dla klientów prywatnych, jak i biznesowych. Znajdą zastosowanie w klubach, kawiarniach, restauracjach, barach i innych lokalach gastronomicznych. Sprawdzą się również jako ciekawy i niebanalny prezent dla osoby, której leży na sercu dobro planety, a także dla miłośnika oryginalnych gadżetów.

Słomki metalowe a regulacje Unii Europejskiej

Plastikowe słomki, obok plastikowych kubków, talerzy, sztućców i patyczków do uszu, stanowią aż 70% wszystkich śmieci trafiających do mórz i oceanów. W ogromnym stopniu zanieczyszczają więc wody na całym świecie. Ulegają bardzo powolnemu rozkładowi, przez co kumulują się w dużych ilościach na plażach i w oceanach. Coraz częściej odpady plastikowe są znajdowane w ciałach morskich zwierząt i są powodem ich śmierci oraz cierpienia. Tak dzieje się m.in. w przypadku ryb, fok, żółwi, ptaków czy wielorybów. W wodach zmniejsza się więc stopniowo liczba zwierząt, które są także pożywieniem dla człowieka. Walcząc z tym procederem, Parlament Unii Europejskiej wprowadził odpowiednie regulacje, zakazujące sprzedaży plastikowych produktów jednorazowego użytku już od 2021 roku. Wychodząc naprzeciw nadchodzącym zmianom, jak też w trosce o środowisko już teraz, powstały słomki metalowe do napojów.

Dlaczego warto stosować słomki metalowe?

Metalowe słomki do picia, jak już wskazano wyżej, są przede wszystkim ekologicznym produktem pozwalającym chronić środowisko naturalne przed zaśmiecaniem niepotrzebnym plastikiem. Można je stosować wielokrotnie, czego efektem jest brak konieczności częstego nabywania nowych opakowań, co dzieje się zawsze w przypadku słomek plastikowych. Są nie tylko alternatywą dla rurek z plastiku, ale nawet przewyższają je pod różnymi względami, m.in. wizualnym. Prezentują się bardzo stylowo i są znakomitą dekoracją dowolnego typu zimnych lub ciepłych napojów i drinków. Znakomicie wyglądają w szkle, nadając drinkowi oryginalność, dzięki czemu skutecznie przyciągną wzrok niejednej osoby. Korzystanie z rurek w różnych kolorach pozwala także odróżnić swój napój od innych.

Słomki tego typu mogą ponadto poszczycić się wysoką trwałością i solidnością. Zastosowanie doskonałej jakości stali sprawia, że zachowują one swoją funkcjonalność, kształt i estetyczny wygląd na bardzo długi czas. Można je myć w zmywarce, nie obawiając się uszkodzenia lub utraty koloru. Co istotne słomki nie wchodzą w żadne niebezpieczne reakcje z alkoholem ani innymi napojami, nie zmieniają ich smaku i aromatu, jak to często dzieje się w przypadku rurek z plastiku. Wiele plastikowych słomek cechuje się bardzo charakterystycznym, nieprzyjemnym zapachem, wpływającym negatywnie na przyjemność wynikającą z picia napojów.

Kolejną korzyścią wynikającą ze stosowania metalowych rurek do napojów są względy finansowe. Już jedno opakowanie słomek z powodzeniem może posłużyć przez lata, pomagając tym samym w zaoszczędzeniu pieniędzy, które zostałyby wydane na wiele pudełek rurek jednorazowych, wyrzucanych od razu po użyciu.

Warto korzystać ze słomek metalowych przede wszystkim w trosce o środowisko naturalne, ale nie tylko. Dzięki estetycznie wykonanej, kolorowej rurce dowolna kawa latte, frappuccino, koktajl, napój czy drink prezentuje się świetnie i tak samo dobrze smakuje. Serdecznie zapraszamy do sięgnięcia po dostępną ofertę.