Słomki składane

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Praktyczne i ekologiczne słomki składane

W naszym asortymencie mamy dla Państwa całkowitą nowość, jaką są nasze składane słomki wykonane z wysokiej jakości silikonu medycznego i stali nierdzewnej. Słomki, wykonane z połączenia stali nierdzewnej i silikonu. Dostępne w 6 wariantach kolorystycznych: białym, szarym, czarnym, zielonym, niebieskim i różowym. Zaś słomki silikonowe w 4 wariantach kolorów: szarym, niebieskim, cyjanowym i różowym. Taki szeroki wybór kolorów pozwoli z łatwością dopasować odpowiedni produkt do posiadacza. Nasze ekologiczne słomki są bardzo praktyczne i łatwe w użyciu. Składają się i rozkładają za pomocą łatwego mechanizmu, który pozwala na ich łatwe przechowywanie w dołączonym etui. Etui to funkcjonalne pudełko, które może służyć jako brelok, który przypniemy do kluczy, schowamy w torebce i z łatwością przeniesiemy z miejsca na miejsce. Nasze składane słomki są produktem dla każdego komu zależy na ekologii, ale także lubi nowości i gadżety codziennego zastosowania.

Bezpieczeństwo stosowania i uniwersalność

Słomki składane, jak wszystkie nasze produkty mają odpowiednie badania sanepidu, certyfikat FDA, który dopuszcza je do kontaktu z żywnością i są bezpieczne dla zdrowia. Łatwość ich użytkowania, wynikająca z prostoty składania i przechowywania daje także pewność, że stosując słomki Pajlo nie zrobimy sobie nimi krzywdy. Takie słomki są także bardzo wygodne dla dzieci, które szczególnie lubią pić przez rurki. Kolejnym atutem jest to, że nasze słomki mają wszechstronne zastosowanie. Sprawdzą się do zarówno ciepłych jak i zimnych napojów. Słomka składana prezentuje się atrakcyjnie zarówno w drinku jak i w szklance z herbatą i przyciągają wzrok obserwatorów.

Wysoka jakość i łatwość konserwacji

Na uwagę zasługuje fakt, ze nasze eko słomki składane to produkty wysokiej jakości. Sprawdzą się na pewno w każdej podróży, czy także pobycie w plenerze. Są gładkie w dotyku, silikon jest miękki i wytrzymały, a stal odporna na wycięcia. Konserwacja naszych słomek jest także łatwa i przyjemna. Do każdego produktu dołączamy czyścik, który pomaga dokładnie umyć słomki wewnątrz. Dzięki temu będą służyły wiele miesięcy czy nawet lat. Pomaga on również zachować odpowiednią higienę i chroni przed bakteriami.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych składanych słomek jak również pozostałych produktów w duchu zero waste. Zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na pytania i doradzimy odpowiedni dla Państwa oczekiwań produkt.